logo

provizorní lávky pro pěší a cyklisty

Modulární lávky ML18 a ML36 jsou určeny pro státní správu, stavební firmy, projektanty a správce dopravních cest jako dočasné či trvalé řešení pěšího a cyklistického provozu. Lze je využít po živelných pohromách, při rekonstrukcích stávajících
mostů nebo pro převedení technických medií přes překážku.

K našim modulárním lávkám poskytujeme kompletní servis přesně podle individuálních požadavků klienta. Záruka na lávky je 15 let na konstrukci a 10 let na po vrchovou úpravu, únavové testy nicméně potvrzují životnost minimálně 30 let.

 

modulární lávka ML18

Rychle dostupné řešení pro dočasné i trvalé převedení pěší a cyklistické dopravy. Modulární systém s modulem 3 m a nástupní rampou s délkou 1,5 m umožňuje přemostění překážek od 3 do 18 m.
Nabízíme jak dodávku, tak i pronájem 3m modulů včetně vybavení a kompletní výkresové dokumentace pro všechny varianty rozpětí.

 

modulární lávka ML36

Rychle dostupné řešení pro dočasné i trvalé převedení pěší a cyklistické dopravy. Modulární systém s modulem 3 m a nástupní rampou s délkou 1,5 m umožňuje přemostění překážek od 3 do 36 m. Na rozdíl od lávky ML 18 je možné využít, v případě nepříznivých podmínek pro obvyklou a rychlou montáž jeřáby i výsunu lávky po vysouvací dráze.
Nabízíme jak dodávku, tak i pronájem 3m modulů včetně vybavení a kompletní výkresové dokumentace pro všechny varianty rozpětí.

Prototypy lávek vystavené ve výcvikovém středisku MD ČR v Kojetíně v roce 2014.

 

Obraťte se na nás s Vašimi dotazy či poptávkou, věříme, že již nyní pro Vás máme připravené uspokojivé odpovědi.

V Galerii naleznete fotografie z vybraných realizací v ČR a SR.

pdf Produktový leták ML18_CZ
pdf Produktový leták ML36_CZ
pdf Technické podmínky MD ČR pro návrh, výstavbu, provoz a údržbu lávek TP253 – ML 18
pdf Technické podmínky MD ČR pro návrh, výstavbu, provoz a údržbu lávek TP254 – ML 36
Příklad vzorového výkresu ML18-15 m
Příklad vzorového výkresu ML36-30 m
pdf Prezentace Modulárních lávek 2016 EN
pdf Prezentace Modulárních lávek 2013 CZ